Upozorňujeme, že od 29. července 2022 do 31. srpna 2022 platí pro autobusové spoje v naší obci výlukové jízdní řády a budou tak ovlivněny odjezdy autobusů:
Linka 840208  Velké Meziříčí-Moravec-Žďár nad Sázavou [PDF, 99 KB]
Linka 841208  Velké Meziříčí-Moravec-Žďár nad Sázavou [PDF, 106 KB]


Výlukové jízdní řády, které se týkají ostatních spojů, projíždějících zastávkou Obyčtov - rozcestí:
Linka 840204_1 [PDF, 99 KB]
Linka 840204_2 [PDF, 102 KB]
Linka 841204_1 [PDF, 122 KB]
Linka 841204_2 [PDF, 126 KB]
Linka 840214 [PDF, 105 KB]
Linka 841214 [PDF, 130 KB]

 

 

Novinky z obce

Pozvánka na jednání ZO Obyčtov

8. 8. 2022

Obecní úřad Obyčtov Vás zve na veřejné jednání zastupitelstva obce [PDF, 363 KB] ve středu 17. srpna 2022 od 18 hod.

MUDr. Jiří Pulec - dovolená

27. 7. 2022

Dne 29. 7. 2022 a dále ve dnech 15. 8. 2022 – 26. 8. 2022 MUDr. Jiří Pulec neordinuje. Akutní případy v tyto dny ošetří MUDr. Josef Sklenář v Křižanově po objednání na tel. č. 565 555 422.
Zkontrolujte si zásoby léků, v případě potřeby je MUDr. Pulec předepíše ještě před začátkem dovolené.

Výlukové jízdní řády

27. 7. 2022

Upozorňujeme, že od 29. července 2022 do 31. srpna 2022 platí pro autobusové spoje v naší obci výlukové jízdní řády a budou tak ovlivněny odjezdy autobusů:
Linka 840208  Velké Meziříčí-Moravec-Žďár nad Sázavou [PDF, 99 KB]
Linka 841208  Velké Meziříčí-Moravec-Žďár nad Sázavou [PDF, 106 KB]

Více

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.