Řeznictví a uzenářství Bobrová

Pojízdná prodejna českého masa a uzenin bude do naší obce jezdit pravidelně každé úterý v 14:40 hodin k obecnímu úřadu.  
V nabídce jsou čerstvě nabouraná masa cca po 1kg, (mleté mix, krkovice, kotletky, plece, boky, hpsk).
Na objednávku marinovaná masa plátky gril, naložená masa na uzení (možnost celé kýty předuzené i uzené), gulášové kostky, vepřové výpečky, panenky, roštěnky, svíčková, kuřecí prsa a další sortiment.
Uzeniny vlastní výroby pouze z českých chovů a bezlepkové. Párky, klobásy, domácí uzené boky, krkovice, kotletky, salámy, šunky, dětské párečky, točené salámy, tlačenka, škvarky sádla, v zimním období jitrnice, jelita a jiné pochutiny. 
Nově také speciální sýry, slovenské nitě, Maršovák (aromatické) atd.

Výstava Vysočiny Bohdalov

29. 9. 2023

Ve dnech 7. - 8. října 2023 se v Bohdalově koná Okresní výstava drobných a hospodářských zvířat [PDF, 5113 KB]. 

Kontejner na velkoobjemový domovní odpad

18. 9. 2023

Kontejner na velkoobjemový domovní odpad bude přistaven u obecního úřadu ve dnech 6. - 8. října 2023.

Sběr nebezpečného odpadu

18. 9. 2023

Sběr nebezpečného odpadu [PDF, 731 KB] proběhne v naší obci v pondělí 2. října 2023. Pojízdná sběrna AVE bude přistavena u obecního úřadu v době od 15:40 do 15:55 hodin.

  • Žádáme občany, aby odpad nosili až v době sběru a předávali jej osádce vozů.
  • V rámci sběru proběhne též odběr starých elektrospotřebičů.
  • Sběr se týká komunálních odpadů, nikoliv stavebních. Eternit, dehtovou lepenku a podobné stavební odpady řeší svozová firma samostatným odvozem po dohodě s vlastníkem.

Facebooková stránka obce

16. 8. 2023

Naše obec má nově facebookovou stránku s názvem Obec Obyčtov. Pokud chcete sledovat dění v obci, sledujte nás. Budeme také rádi za případné sdílení našich událostí.

Řeznictví a uzenářství Bobrová

24. 7. 2023
Pojízdná prodejna českého masa a uzenin bude do naší obce jezdit pravidelně každé úterý v 14:40 hodin k obecnímu úřadu. Více

Rozšíření provozní doby veterinární ordinace v Bohdalci

5. 5. 2023

Veterinární ordinace v Bohdalci rozšiřuje svoji provozní dobu, více v přiloženém letáku [PDF, 168 KB].

Vánoční jarmark - informace pro řemeslníky a prodejce

2. 5. 2023

Obec Obyčtov bude 25. listopadu 2023 pořádat VÁNOČNÍ JARMARK. Informace pro řemeslníky a prodejce jsou k dispozici zde [PDF, 358 KB].

Monitoring eroze

18. 4. 2023

Městský úřad Žďár nad Sázavou žádá o pomoc ty z vás, kteří putují krajinou, a není vám lhostejné, jak vypadá a jak vypadat bude. Pokud se na svých cestách po blízkém i vzdálenějším okolí setkáte se známkami eroze (erozní rýhy, strže, plošná eroze) nebo uvidíte erozní splachy na komunikacích v okolí toků na trvalých travních porostech, prosíme o nahlášení tohoto stavu na telefonních číslech nebo mailových adresách uvedených v přiloženém dokumentu [PDF, 886 KB]. 

Ukládání větví

13. 4. 2023

Prosíme občany, aby větve ze stromů a keřů vozili podél potoka ke konci výletiště.

Informování občanů o odpadovém hospodářství v roce 2022

13. 3. 2023

Informování občanů o odpadovém hospodářství v roce 2022 [PDF, 406 KB] - Jaké množství jednotlivých složek komunálního odpadu obec vyprodukovala v minulém roce, jaké náklady s tím měla, jakým způsobem mohou občané nakládat s odpady v naší obci, jak je možno předcházet vzniku odpadů…

Jak správně třídit odpad v naší obci [PDF, 1020 KB] - Co kam patří či nepatří...

Oprava a odbahnění rybníka Volšiny

26. 9. 2022

Oprava a odbahnění rybníka Volšiny [PDF, 8 MB]

 

Zveřejňování dokumentů

29. 6. 2022

Obecní úřad Obyčtov informuje o zveřejňování dokumentů podle zákona č. 250/2000 Sb. [PDF, 230 KB], o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění.

Nabídka palivového dřeva

16. 7. 2019

Obecní úřad Obyčtov nabízí k prodeji palivové dřevo formou samovýroby. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě. Cena za 1m3 je 150 Kč bez DPH.

Ukládání bioodpadu v areálu ZP Ostrov

15. 6. 2018

Upozorňujeme občany, že pokud v případě odvozu bioodpadu do areálu ZP Ostrov bude uzavřená brána, obracejte se telefonicky na starostu (tel. 724 187 521), který vám otevření brány zajistí.

Využívání sběrných míst na tříděný odpad

31. 5. 2018

Obecní úřad Obyčtov žádá občany, aby k ukládání tříděného odpadu využívali obě sběrná místa na dolním i horním konci obce a aby neukládali ke kontejnerům odpad, který tam nepatří, jako například autoskla, umyvadla, talíře apod.

Nádoby na sběr použitých rostlinných olejů jsou určeny ke vhazování plastových lahví naplněných použitým olejem, nikoliv ke vhazování prázdných lahví od oleje nebo jiných plastových lahví.

Žlab na ukládání biologického odpadu v areálu ZP Ostrov není určen k ukládání větví ze stromů a keřů, tyto lze ukládat vedle žlabu.

Zákaz podomního a pochůzkového prodeje

17. 7. 2015

Upozorňujeme, že na základě Nařízení obce Obyčtov č. 1/2015 platí na území obce Obyčtov s účinností od 10. července 2015 zákaz podomního a pochůzkového prodeje.

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.